Hatalmas rangadót hozott a KTE-Paks

Nagyon fordulatos, izgalmas és látványos mérkőzést hozott az NB I egyik áprilisi rangadója.

A labdarúgó NB I 29. fordulójának nyitómérkőzésén a Kecskeméti TE a Paksot fogadta Kecskeméten. A forduló első összecsapása nagyon látványos, izgalmas és fordulatos párharcot hozott, továbbá külön kiemelendő, hogy szinte csak magyar játékosok léptek pályára.

A mérkőzés pikantériája az volt, hogy a második helyen álló Kecskemét egy győzelemmel nagyon közel kerülhetett volna a listavezető Ferencvároshoz, míg Paksi győzelem esetén a paksiak a dobogóra léphettek volna.

Az utolsó fordulókban még szinte minden nyitott az első osztályban

A mérkőzés első félidejét nagyon megnyomta a Kecskemét, mivel az 40. percben már kétgólos vezetést szereztek. Ezt követően azonban kiállították Vágó-t a csapatból és a paksi Varga Barnabás mesterhármasával megfordított a rangadót.

A végeredmény ezzel maradt 2-3 a Paksnak, akik így feljöttek a dobogóra és elérhető távba került a szemük előtt a Kecskemét és a dobogó második foka. A Széktói stadionban egyébként majdnem 5000 néző foglalt helyet, amely így szinte megtelt a szurkolókkal.