Lejátszottuk az évszázad mérkőzését?

A magyar sportvilág csak az évszázad mérkőzésének nevezi az Anglia - Magyarországot.

Hihetetlen teljesítményt nyújtva Magyarország 4-0-ra verte idegenben az angol labdarúgó válogatottat. Az eredményre az egész sportsajtó felfigyelt, hiszen nem mindennapi az, ami a magyar csapat véghezvitt.

A mostani válogatott ezzel legendás 6:3-as összecsapást is felülmúlta az eredményben, hiszen nagyobb gólkülönbséggel vertük meg a szigetországi válogatottat. A mérkőzést egyébként most nem Londonban, hanem Wolverhamptonban játszották.

Főszereplő volt Sallai Roland

A magyar válogatott már a 16. percben megszerezte a vezetést Sallai Roland góljával. Egészen a 70. percig nem változott az eredmény, amikor is ismét Sallai talált be. A Freiburg támadója hatalmasat játszott, ám itt még nem volt vége…

A 80. percben jött Nagy Zsolt és óriási gólt akasztott az angol kapuba, ezzel már 0-3, az angol közönség pedig elindult haza. A végén még Gazdag Dániel is betalált egy parádés mozdulat után és 0-4-re módosított az eredményt hazánk javára.

A győzelemmel Magyarország megelőzve a világ legjobb válogatottjait, a csoport élén áll. Folytatás szeptemberben.