Nagyon sima győzelemmel kezdte az évet a válogatott

Ennél simábban talán nem is kezdhette volna meg az idei tétmérkőzéseit a magyar válogatott.

A magyar labdarúgó válogatott rendkívül simán kezdte meg a 2023-as tétmérkőzéseket, hiszen Marco Rossi fiai 3-0-ra győzték le Bulgária együttesét az Európa-bajnokság selejtezőkörének első fordulójában.

A 3-0-s végeredményt már az első félidőben beállította a magyar válogatott, köszönhetően annak a letámadásnak, amelyet a mérkőzés elején mutatott a magyar gárda.

Háromszor is megérintette a hálót a labda az első 40 percben

A mérkőzés első góljára csupán 7 percet kellett várni, hiszen Vécsei Bálint az azt megelőző kipattanó lövésekre jól reagált és bepasszolta a labdát a hálóba. Ezzel 1-0.

A második gólt Szoboszlai Dominik szerezte a 27. percben. Az RB Leipzig magyar játékosa és egyben a válogatott csapatkapitánya óriási szabadrúgás gólt szerzett. A kapusnak esélye sem volt védeni.

A harmadik gól szintén az első félidőben érkezett méghozzá Ádám Martin részéről, aki okosan a jobb alsóba gurította a labdát Szoboszlai Dominik szólója után. Ezzel a 40. percben be is állt a későbbi végeredmény.