Bajnokok Ligája: Van remény a Tottenham számára

A Tottenham siralmas első félideji teljesítménye után 3-0-ról két gólt lefaragott a hátrányából a Young Boys ellen.
Megérdemle ez a Tottenham a Bajnokok Ligája csoportkörbe való jutást. Mert most le kell szögezzük, hogy nem rossz képességű csapatról van szó. De ekkor ennyire jó lenne a Young Boys? A svájci csapat elképesztően bekezdett az első félidőben. Lulic 4. percben szerzett találatával ugyanis rögtön a hazaiak szereztek vezetést, hiába integettek középen Dawsonék lest a parjelzőnek. Igaz, hogy les volt, de nem reagálták le a helyzetet a bekkek.

A Young Boys kitett magáért az odavágón

Bravúrozott a Young Boys

Nem is kellett sok idő ahhoz, hogy Bienvenu faképnél hagyja a londoni védelmet és 14 méterről estében a hálóba passzoljon. A berni közönség nagy örömére Hochstrasser Costanzo kiugratása után már 3-0 volt az eredményjelzőn, Harry Redknapp egyébként is vörös fizimiskája pedig, ha lehet, még vörösebb lett a dühtől. És akkor még nem említettünk egy bizonyos kapufát rögtön a mérkőzés elejénSzerencsére Bassong még a félidő vége előtt szépíteni tudott, de a 3-1-es eredmény így is nagy blama volt a Spurs részére.
Roman Pavlyucsenko a második félidő hajrájában még szerzett egy pazar szépítő találatot, így a 3-2-es végeredményre ugyan nem lehet büszke a Tottenham, de a Young Boys-nak mégis vigyáznia kell majd a londoni visszavágón.