3-0-ról bukott a Juventus

A Juventus tíz perc alatt három gólt szerzett és képes volt döntetlenre adni a meccset az utolsó Siena ellen.
Elképesztő mérkőzést bukott el a Juventus. A torinói csapat az abszolút utolsó Siena együttesét fogadta. Del Piero már a 2. percben betalált. A zebramezesek ikonja elé egy kavarodás után került a labda. Sissiko nagy nehezen még kapura tudott lőni, de Curci hárított. De a kipattanó Del Piero elé került, amelyet már csak be kellett passzolnia. Del Piero aztán öt perccel később is eredményes volt. Marchisio lövése pattant meg egy sienai védő lábán, amely a veterán támadó elé került, ő pedig egyből lőtt. Még csak a 10. perc következett, Candreva hatalmas bobát lőtt a Siena kapujába. Ezzel már 3-0 volt a Juventusnak. A 16. percben Grygera hibázott egy óriásit. A Juventus védője lepasszolta a labdát Maccaronenak, aki elindult a kapu felé, Cannavaro csak követte, az olasz támadó pedig nem habozott, lőtt.

Hiába szerzett két gólt Del Piero, a mérkőzés döntetlen

Az igazi hideg zuhany a második félidőben jött a bianconerik számára. A másodi kjátékrész kezdetével Padovano lőtt balról, a labda vissza jött a kapufáról és pont Ghezzal elé került, így már 3-2. Közben a Juventus is alakított ki helyzeteket. Trezeguet emelt egyszer a kapu fölé, amikor pedig kellett, akkor Curci bravúrosan hárított. A harmadik Juventus gól szerzője, Candreva majdnem összehozta a Siena harmadik találatát, Rosit buktatta a tizenhatoson belül, de nem lett tizenegyes. Még a szerencse is a Juventusszal volt, mivel Maccarone még kapufát is lőtt. A 74. percben De Ceglie buktatta Maccaronet a bűntetőterületen belül, a tizenegyes Ghezzal értékesítette. Ezzel a Juventus csúfosan 3-0-ról 3-3-al fejezte be a mérkőzést.