Magyar Utánpótlás Sport

Nem ártott az Atom a Fradinak

A Nanette FTC női kosárlabdacsapata magabiztos győzelmet aratott a női kosárlabda-bajnokság legutóbbi fordulójában. A zöld-fehérek hazai pályán, a Népligetben 75-61-re (21-19, 18-13, 21-15, 15-14), vagyis minden negyedet megnyerve verték a vendég Atomerőmű Szekszárdot. Farkas Sándor vezetőedző az alábbi összeállítású Fradit küldte a pályára: Darida 15/6, Ruják 10, Szlimák 13, Russai 11, Varda. Csere: Reiner 4, Hegedűs R. 10/6, Turóczi 12, Fejes F., Fülöp, Müller, Lakatos D.

„Az évkezdéshez képest jobban játszottunk, de a javuló forma ellenére azt kell, hogy mondjam, voltak nehéz pillanatai a meccsnek. Ezúttal is hálásak lehetünk népes szurkolótáborunknak, akik a nehezebb percekben segítettek átlendülni a gondokon.” A Ferencváros a negyedik helyről várhatja a január 15-ei folytatást, amikor a ZTE vendége lesz.