3:0-ás győzelem

3:0-ás győzelmet aratott a Gödöllő ellen az NRK. A nyíregyházi hölgyek magabiztosan nyertek a 3. helyezett ellen.
A mérkőzés negyedórás csúszással kezdődött, mivel a játékvezetők egy karambol miatt késtek. Talán a hosszú bemelegítésnek köszönhetően jól kezdtek a csapatok, és ekkor úgy tűnt, szoros csatát hoz az első és a harmadik szett.
Az első szettet végül 25:19-re hozta az NRK, melyben ezúttal a sérült Papizsanszkaja helyett Mátrai Bea játszott ütőposzton. A folytatás is hasonlóan alakult, de ezúttal csak 17 pontot szerzett a Gödöllő.
A 3. felvonásra lecserélte csapatát Németh Lajos. Hiába. Az NRK elhúzott, és Erdősné ászainak köszönhetően sokáig úgy tűnt, még a 10 pontot sem éri el a vendégcsapat. 24:9-nél viszont az első meccslabdát hárították, a másodikat viszont már nem. A végeredmény 3-0 lett.
Az NRK legközelebb jövő héten kedden 16 órától a BSE-t fogadja a Bujtosi Csarnokban.