A Videoton felülkerekedett a DVSC-n

2012-ben a székesfehérvári Videoton nyerte a Szuperkupát a debreceni DVSC ellenében.

DVSC-TEVA - Videoton 1-1 (1-0) - tizenegyesekkel 3-5

DVSC

A debreceniek kezdték jobban a székesfehérvári Szuperkupa-döntőt, a 2. percben a kisebb sérüléséből a mérkőzésre felépülő Varga József indította remekül a balösszekötő helyén kilépő Rezes Lászlót, aki a tizenegyespont magasságából középre passzolt, a védők lábai közt az öt és feles másik oldalára átguruló labdát Bódi Ádám helyezte az üres kapuba (1-0).

A második félidőt egy érvénytelenített debreceni találat vezette be, majd ismét a fehérváriak helyzetei következtek. A 72. percben egyenlített a Videoton, Torghelle Sándor egy labdaszerzés után 14 méterről kapura lőtt, a debrceniek kapusa csak kiütni tudta a labdát, az érkező Kovács István pedig 6 méterről a hálóba passzolt (1-1).

A Debrecen korán vezetést szerzett, de nem tudta megtartani az előnyét, a tizenegyesekben a Videoton volt jobb.

Forrás: mlsz.hu