Bajnokok ligájában az NRK

Európa legjobb csapatával került egy csoportba a Bajnokok Ligájában az NRK . 16:1-re győzött a Nyírség-Spartacus .
A nyíregyházi női röplabda csapat nevezését elfogadta a Bajnokok Ligájára az európai röplabda szövetség . Sőt , selejtező nélkül jutottak a hölgyek a legjobb 16 közé . Itt a D csoportba kerültek , ahol európa legjobb csapata , az olasz Bergamo , a spanyol bajnok Burgos , és a lengyelek legjobbja a Varsó vár a mieinkre . A csoportmérkőzések decemberben kezdődnek . 16:1-re nyerte nyári szünet utáni első edzőmérkőzését a Nyírség-Spartacus . A piros-kékek a Tiszavasvárit verték magabiztosan . Örömteli , hogy az új játékosok közül - Kosán , Kádár és Győri is gólt szerezett , utóbbi egy félidő alatt 3-at is . Az együttes túl van a fizikai alapozáson , most kezdődik a taktikai elemek begyakorlása . Második lett a hétvégi salakmotoros bajnoki futamon Stefáni Attila . A döntőben Tihanyi Sándor kapta el a legjobban a rajtot , és ekkor Hell mögött csaka 3 . volt a szabolcsi motoros . Aztán Hellt megelőzte , és Tihanyit is szorongatta , de a rutinos , 2 évvel ezelőtti bajnok szépen zárta az íveket , és nyert . Összetettben így Tihanyi 3 ponttal vezet Stefáni előtt .