C’est la vie

Nyírség-Spartacus – Százhalombatta: 1-1 (0-1) A nagy akarásnak nyögés lett a vége. Pedig a fiúk ezen a meccsen maximálisan odatették magukat, ám ez volt az a másfél óra, amikor semmi nem sikerült nekik.
Már az első perctől kezdve mindenkinek feltűnt a két csapat gyors tempója. Ez igen! A mieink jobbnál jobb helyzeteket tudtak kidolgozni, csupán a befejezés nem sikerült tökéletesre. Az első félidőben a Szpari támadott folyamatosan és – szokás szerint – a nyíregyházi hálóba akadt be a labda. A következő 45 percben sem panaszkodhattunk a hazaiak játékára, de még a kapufa is ellenünk volt. Végül a 70. percben 11-eshez jutottunk, amit Csernyijenko ügyesen gólra tudott váltani, így 1 pontot sikerült itthon tartanunk. Sebaj! Még semmi nincs elveszve!