Érdi második lett!

Érdi Tibor nyerte a 2. SZK Transzport Zemplén rallyt. Mivel Benik Balázs a 3. lett, így ő szerezte meg az összetett 2. helyet.
A máriapócsi prológon még optimistán várta Érdi Tibor a rajtot. A Subarut kormányzó pilóta összetettben a 3. helyen állt Benik Balázs mögött. Érdi nem okozott csalódást szurkolóinak, hiszen nyerte a gyorsaságikat a Zempléni hegyek között.
Tagaiék azok után, hogy megnyerték a prológot, több mint egy perces hátránnyal jöttek be a második helyre. Benik Balázs nyugodt autózással tartotta 3. pozícióját, és bár közel 2 és fél percet kapott a győztes párostól, neki ez is elég volt az összetett második helyhez. A bajnoki címvédő Ifj. Tóth János már nem indult a futamon, mivel a legutóbbi Mecsek rallyn bebiztosította első helyét.