Fantasztikus formában

A Szpari ismét remekelt! A nyíregyházi focicsapat a hétvégén Monor városát keserítette el, hiszen ismét magához ragadta a 3 pontot.
A házigazda együttes Szabó II. Zsolt szögletének köszönhetően már az első félidőben megérezhette a vereség ízét. A mieink azonban nem örülhettek maradéktalanul a 30. percben megszerzett vezetésnek, ugyanis a hazai gárda egy vitatott helyzetet követően tizenegyeshez jutott. A vállalkozó-szellemű monori játékos könyörtelenül kihasználta a „remek” lehetőséget az egyenlítéshez. Tehát minden kezdődhetett elölről! A második félidőben Csernyijenko ismét góllövő cipőjében lépett pályára, hiszen egy hirtelen mozdulattal a vendégek hálójába bombázott. A Szpari tehát ismét győzedelmeskedett ellenfelén – ezúttal 2:1 arányban.