Sporthírek

Győzelem

Győzelem
3:0-ás győzelmet aratott a hétvégén a Nyírség-Spartacus. A piros-kékek a Balassagyarmatot verték magabiztosan. 3:0-ra győzött az NRK is. A nyíregyházi hölgyek az újonc Szeged ellen nyertek.
A nyíregyháziak jól kezdtek, és Turóczi révén már korán vezetést szereztek. Aztán Csernijenko a 45. percben büntetőt hibázott, ám fordulás után is a Szpari maradt veszélyesebb. Előbb Lakatos, majd Bardi is betalált Vámos kapujába, így a végeredmény 3:0 lett. A játék biztató volt a hétvégi diósgyőri rangadó előtt.
3:0-ra győzött az NRK is. A női röplabdások az első játszmát nagyon simán, 25:6-ra nyerték. Nusser Elemér aztán összekapta csapatát a folytatásra, és 20-nál még a szegediek vezettek. Aztán megvillantak a hazaiak, és nyerték a játszmát 25:22-re. A harmadik szett megint sima volt, így az NRK 50 perc alatt legyőzte ellenfelét. A hölgyek szerdán a fővárosban játszanak rangadót a BSE ellen.