Győzelem!

Győzelem!
3:0-ás győzelmet aratott a bajnok Dunaferr ellen az NYVRC. A férfi röplabdások ezzel feljöttek a 4. helyre a tabellán.
Botos Ferenc együttese nagyon készült a rangadóra, hiszen nyerniük kellett a Dunaferr ellen, ha első négyben akarnak végezni. A mérkőzés jól indult, hiszen jobbára a nyíregyháziak vezettek. Az első játszma hajrájában aztán ritmust váltottak a hazaiak és Pampuch vezérletével 25-21-re nyerték a játékrészt. A második szettben villámrajtott vettek a nyírségiek, és 6 ponttal is vezettek. A végén azonban két szettlabát is hárítva egyenlített a Dunaferr, sőt nekik volt játszmalabdájuk. Ezt azonban Verdesék hárították, és nyertek 27:25-re. A harmadik szett örömjátékot ígért, de nem az lett. Már 7 ponttal is vezetett a Dunaújváros, de egy huszáros hajrával fordított Botos Ferenc együttese, és nyert 25:19-re, ezzel a mérkőzés végeredménye 3:0 lett.