Izgalom a Rabócsi ringen

Izgalmas futamakat hozott az augusztus-20-ai máriapócsi rallycross verseny. Két kategóriában 70 pilóta mérte össze tudását.
A Ford Vagép Kupa az amatőr versenysorozat 4.-, az országos bajnokság második osztályának 5. futama volt. Utóbbi nagy csatát ígért, hiszen az összetettben vezető Pathí László csak a hátsó sorból rajtolhatott. Az élre Szabó Tibor állt, ám a második körben hibázott, így a jól startoló Pathy került az élre, és nyert. Az amatőr sorozatban a Ladásoknál Pető Tóth Gábor rajtolt a legjobban. A hátsó alakzatban nagy volt a tolakodás, melyből Mikó Attila jött ki a legrosszabbul. Autója felborult, így fel kellett adnia a küzdelmet. A futamot Pető-Tóth nyerte. Az 1600 cm alatti nyugatiaknál Zentai Sándor, míg a nagyobbaknál a BMW-t kormányzó Béke Attila nyert. Mindeketten 4. győzelmüket aratták, és egy futammal a vége előtt szinte biztos bajnoknak látszanak. A négykerék-meghajtásúaknál Török Csaba győzött.