Sporthírek

Nyertek Szegeden

Az évad utolsó meccsére látogatott az NYVRC szombaton. A csapat Szegeden 3-0-ra verte a hazaiakat.
Sok a sérült mostanában a röplabdás fiúk háza táján. Ezért kérdéses is volt, hogy ki tud felépülni a Szeged elleni meccsre. Pampuch és Szalai annyira meggyógyult, hogy játszani tudott, Toronyai helyett azonban Nyíri lett a feladó.
Az első játszma nagyon simán ment, az ellenfél 15 pontot tudott csak szerezni. A második szettre azonban összeszedték magukat. Kicsit meg is ugrottak, de Pampuch jó nyitássorozata még a hazaiakat is meglepte. Így sikerült a második játszmát is bezsebelni.
A harmadik játékrészben sem adódhatott már különösebb gond, a nyíregyháziak simán vették az akadályokat. Így a végeredmény: Szeged - NYVRC: 0-3 (-15, -18, -20).

A csapat legközelebb a Dunaferrt fogadja január 5-én.