Rabócsi nyert!

Rabócsi Tibor nyerte a rallycross magyar bajnokságot a király kategóriában. Elmarad az NRK - Maribor meccs!
A nemzetközi röplabda szövetség, a CEV úgy döntött nem engedélyezi az Interligát, ezért szerdán elmarad az NRK - Maribor mérkőzés. A szövetség a Bajnokok Ligájára és a Top Teams Cup-ra helyezi a hangsúlyt, ezért nem járult hozzá az Interligához. A csapatok szerettek volna játszani, és a Bratislavával meg is mérkőzik az NRK edzőmérkőzésként, de a többi együttes még nem jelzett vissza a folytatást illetően.

Rabócsi Tibor második lett Révész Tamás mögött a legutóbbi Nyírádi rallycross versenyen, így megvédte bajnoki címét. Révész Tamás összetettben a második helyre jött fel, köszönhetően annak, hogy két versenyt is nyert egymás után. Az euro 2000-ben Fekete István második lett, így a bajnokságot a 4. helyen zárta. A H csoportban Móricz József, a másodosztályban Szabó Tibor végzett az OB 2. helyén.