Sporthírek

Salakmotorverseny

Salakmotor versenyt rendeznek a hétvégén Debrecenben. A Főnix Csarnokban Stefáni Attila is rajthoz áll.
Stefáni Attila számára sikeres volt a 2002-es esztendő. Nemcsak a magyar bajnokságot nyerte meg magabiztosan, hanem csapatával a lengyel ligában is nagyszerűen motorozott, és feljutott a legmagasabb osztályba. Ráadásul csapata legeredményesebb versenyzője volt, így talán nem meglepő, hogy többen megkeresték más együttesektől is. Ami az idei szezont illeti, a rajt még odébb van, felkészülésnek viszont jó versenyt ígér a vasárnapi debreceni fedett pályás viadal. Ilyet utoljára 10 éve rendeztek a Bujtosi Csarnokban, most viszont a Főnix Csarnokot is meghódítják a vaspapucsosok. Ezúttal azonban pozdorján köröznek majd az indulók, akik között külföldiek is vannak. A verseny annyiban különbözik még az igazi salakmotortól, hogy itt döntő fontosságú, ki hogyan kapja el a rajtot, előzni ugyanis nagyon nehéz. A debreceni verseny vasárnap este 6 órakor kezdődik.