Sikeres hétvége

Sikeres hétvégét tudhatnak a hátuk mögött a nyíregyházi csapatok. Mind az NRK, mind a Nyírség-Spartacus mind pedig az SZKSE győzött.
A kézilabdások rangadót nyertek a Hajdúböszörmény ellen, és most már 5 pont előnnyel vezetnek a hajdúságiak előtt. Az izgalmas mérkőzésen szinte végig a nyíregyháziak vezettek, és megérdemelten nyertek. Lencsés kapus megint parádézott, míg Fekete és Medve ontották a gólokat. A végeredmény 24:22 lett.
2:1-re győzött a Nyírség-Spartacus. A hazaiak Bardi révén a 18. percben szereztek vezetést a Pápa ellen. A 49. percben Győri kettőre növelte a különbséget, míg Gajda a 87. percben szabadrúgásból szépített. A Szpari fontos 3 pontot szerzett ezzel.
3:0-ra győzött az NRK. A hölgyek a Jászberényt verték magabiztosan. A játékkal voltak problémák, de a nyíregyházi győzelem nem forgott veszélyben. Az NRK december 4-én a Burgost fogadja Bajnokok Ligája meccsen a Bujtosi Csarnokban.