Újabb vereség

Az NYKK szombaton a Duna parti Gödre látogatott, ahol a házigazdáktól 75-67 arányú vereséget szenvedett.
Az Isobau a kimerítő utazás után jól kezdett, így az 5.perc után már 5 ponttal a hazaiak előtt jártak. Ezután azonban 10 perces rövidzárlat következett, amikor nem tudtunk kosarat dobni, és számos védekezési hibát is vétettünk. A Göd azonban jól játszott, így a félidő végére már 10 ponttal is vezettek.
A második félidő során számos alkalma lett volna az Isonak, hogy felzárkózzanak, ám még mindig sok hibával játszott a csapat, se a kinti, se a benti dobások nem sikerültek. A még mindig sérült Boczkó kétheti edzéskihagyás után pályára lépett ugyan, de még így sem tudott nyerni az NYKK. Végül idegenbeli csatáját 75-67-es vereséggel zárta.
Horváth Imre edző a meccs után azt mondta, hogy a vereségek után is bíznak abban, hogy a kitűzött célt el lehet érni, és üzenik mindenkinek, hogy nem adják fel.