Sporthírek

Vereség

Vereség
8 gólos vereséget szenvedett Mezőkövesden az SZKSE. A váratlan kudarc miatt a vezetőség büntetést helyezett kilátásba.
Azt még pontosan nem lehet tudni, hogyan és mivel büntetik a csapatot, amely az első félidőben nagyon gyengén játszott. Az első 30 perc után már 16:7-et mutatott az eredményjelző, és az 1200 néző előtt jól játszó kövesdiek el is döntötték a 2 pont sorsát. Fordulás után már jobbak voltak Medvéék, de sokkal nem sikerült közelebb kerülni. A vége 29:21 lett. A váratlan vereség miatt bár maradt az első helyen a Nyíregyháza a tabellán, lényegesen nehezebb tavasz vár Bartha Dénes csapatára. Az NB I/B másik megyei érdekeltségű meccsén a Fehérgyarmat 36:29-re győzött a Tiszavasvári ellen. A vasváriak továbbra is sereghajtók a másodosztályban, míg a Fehérgyarmat közelebb került az élmezőnyhöz.