Veterán Labdarúgó Fesztivált rendeztek Gödöllőn

Az elmúlt hétvégén, november 27-én Gödöllő egyetemi csarnoka adott otthont a 2. Veterán Labdarúgó Fesztiválnak. A megyei és területi selejtezők után a négy legjobb csapat játszott körmérkőzéseket, a tornát az örkényiek nyerték meg.
Hatvan éven felüliek szerepeltek a tornán, mely egyre népszerűbb, országosan több mint ötszáz játékos vett rajta részt.

A 2010-es, második fesztivált dr. Barát Gábor, a torna fővédnöke nyitotta meg, és több település polgármestere  - dr. Gémesi György Gödöllő, Szécsi Szabolcs Tarpa, Kovács Zoltán az erdélyi Érmihályfalva - is megjelent a rendezvényen. A torna díszvendégei voltak egykori neves labdarúgók is: a többszörös válogatott, később az Újpestet edzőként négyszer bajnoki címre vezető Várhidi Pál, a szintén sokszoros válogatott Szűcs Lajos, Rapp Imre válogatott kapus Pécsről, de megtisztelte jelenlétével a tornát Gergely Gábor világbajnok asztaliteniszező és Hevesi Tamás, az U17-es női válogatott szövetségi edzője is.

A tornát Örkény csapata nyerte Zala megye, Várpalota és a Debreceni ASE együttesei előtt.