A spanyolok kikaptak Argentínától

A világbajnok Spanyolország tegnap barátságos mérkőzésen nagyarányú vereséget szenvedett Argentína válogatottjától. Az eredmény 4-1 lett.
Tegnap este a világbajnokok csúfos vereséget szenvedtek Argentínától. A barátságos mérkőzés 4-1-es végeredménnyel zárult. A spanyolok szövetségi kapitánya, Vicente Del Bosque elismerte, hogy az ellenfél jobb volt, de az eredményt akkor is túlzásnak tartja.
Sergio Batista együttese már a 10. percben megszerezte a vezetést, a Barcelona sztárja, Messi révén. Három peccel később már 2-0 állt az eredményjelzőn, miután Higuaín is betalált, majd a 34. percben Carlos Tevez állította be a 3-0-ás félideji eredményt. A világbajnokok Llorente góljával csak szépíteni tudtak. A 91. percben Agüero is gólt szerzett, így alakult ki a 4-1-es végeredmény.

Vicente Del Bosque elismeri, hogy Argentína jobb volt

Del Bosque csapata 4-1-es vereséget szenvedett

"Az eredmény eltúlzott, de ez nem von le semmit Argentína érdemeiből. Nem voltam meglepve, Argentína jobb volt nálunk, különösen az első félidőben. Mi nem keressük a kifogásokat. Nagyon a szezon elején vagyunk még" - nyilatkozott Del Bosque.