Eredivisie: A PSV ismét győzött

A holland bajnokság harmadik körében PSV Eindhoven csapata hazai pályán győzött az AZ Almaar ellen. A rekordbajnok Ajax is nyert, a bajnoki címvédő Twente a Vitesse Arnheimhez látogatott.
Az Eredivisie harmadik fordulójában ismét győzelmet aratott Dzsudzsák Balázs csapata, a PSV Eindhoven. A 2007-es szezon bajnoka a tavaly előtti idény győztesét fogadta. A hazai csapat az első félidő végén szerezte meg a vezetést Berg góljával. Falkenburg a második félidő elején egyenlített, de nem örülhetett sokáig az AZ Alkmaar csapata. 3 perccel később ugyanis Berg saját és csapata második gólját, majd Afellay a mérkőzés 90. percében beállította a 3-1-es végeredményt.
Begyűjtötte a három pontot a rekordbajnok Ajax csapata is. A fővárosi alakulat 3-0-ás győzelmet aratott hazai pályán a Roda együttese ellen.

Luuk De Jong duplázott a Vitesse ellen

A Twente megszerezte első győzelmét a bajnokságban

A címvédő Twente megszerezte szezonbéli első győzelmét. Vitesse Arnhemet fogadta a bajnok csapat, és 3-0 arányban zsebelték be hazai pályán a három pontot. A Feyenoord viszont nem tudta idegenben megszerezni a három pontot. A Heracles Almelo csapatához látogatott a rotterdami együttes, de csak 1-1-es döntetlent ért el. A két újonc közül az Excelsior győzött, a De Graafschap viszont kikapott.