Sztár - Extrém sport

Videoton-Partizan Beograd a'la 1984

A futballfesztiválon a számtalan első és másodosztályban játszó labdarúgó mellett pályára lép a 25 évvel ezelőtti UEFA kupa selejtező két nagyszerű csapata, a Videoton és a Partizán Belgrád is egy gálamérkőzés keretében.

Dunatakarék-VIDEOTON BARÁTI KÖR EGYESÜLET

Jubileumi X. Kispályás Labdarúgó Kupa 2009.

A torna fővédnöke Kovács Ferenc mesteredző, a Videoton FC tiszteletbeli elnöke

Versenykiírás

Verseny rendezője: Videoton FCF Baráti Kör Egyesület

Verseny helyszíne Videoton Oktatási Központ, Székesfehérvár Berényi út 101.

Verseny időpontja: 2009. december 28-29-30.

Versenybizottság tagjai: Horváth Győző, Császár István, Juhász László

Verseny lebonyolítása: A torna 40x22 m-es játéktéren, 3x2 m-es kézilabda kapukkal, oldalpalánkkal kerül megrendezésre. A csapatok maximum 12 főből állhatnak (5+1 és 6 cserejátékos). A benevezett csapatok (max. 24)  előbb csoport, majd a továbbjutók (első két helyezett) egyenes kieséses rendszerben játszanak.

Verseny díjazása: Összdíjazás 1.000.000.- Ft értékű sportfelszerelés, vagy vásárlási utalvány, oklevél és díszes kupák.

Játékidő: 2 x 13 perc.

Az egyenes kieséses mérkőzéseken, döntetlen esetén büntetőkkel döntik el a csapatok a továbbjutást (5-5 büntető). A büntetőket a 12 benevezett játékos közül felváltva az előzetesen kijelölt 5 fő végezheti el!

A csoportokon belül körmérkőzés keretén belül döntik el a helyezéseket a csapatok, utána egyenes kieséses rendszerben zajlanak a találkozók.

Egyéb információk:

Minden csapatnak az első mérkőzése megkezdéséig le kell adnia a benevezett játékosok névsorát a Versenybizottságnak, melyen a továbbiakban változtatni már nincsen lehetőség. A mérkőzéseken csak az előzetesen benevezett játékosok vehetnek részt!

Igazolásul bárminemű fényképes igazolvány szükséges, ennek hiányában nem lehet a tornán szerepelni. A csapatok egységes, számozott mezben kötelesek pályára lépni.

Egy játékos csak egy csapatban szerepelhet! Attól a csapattól, amelyben jogosulatlanul szerepelt egy játékos, annyiszor 3 pont kerül levonásra, ahányszor az illető játékos pályára lépett.

A mérkőzéseken 2 perc, 5 perc és végleges kiállítás alkalmazható. A kiállított játékos a következő mérkőzésen automatikusan nem szerepelhet, további büntetéséről a Versenybizottság dönt. A tornán mindenféle becsúszó szerelés tilos! Aki ezen szabály ellen vét, 2 perces kiállítással büntetendő. A játékvezetők a palánkra lökést is kiállítással büntetik. Hazaadás vonatkozásában a nagypályás szabályok a mérvadók. Oldalról kézzel és lábbal egyaránt játékba hozható a labda. Szabadrúgásnál, oldalról berúgásnál 5 m-re kell állni a letett labdától.

Óvás a mérkőzés alatt, vagy a mérkőzés befejezését követő 5 percen belül jelenthető be. Ezen idő alatt a csapat tagjainak a Versenybizottság rendelkezésére kell állnia, igazolásuk ellenőrzése érdekében. Az óvás díja 5.000.- Ft (ezt az összeget a csapatok nem kapják vissza semmi esetben sem).

A TORNÁN MINDENKI A SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE SZEREPELHET!!!

Nevezési díj: 2009. november 30-ig            25.000-Ft

2009. december 01-től           30.000-Ft

Nevezési határidő: 2009. december 07-ig, illetve a 24-es létszám eléréséig!

Nevezni lehet:

• Sóstói Stadion Csíkvári út 10. a Videoton B.K.E. helységében Kasza Zoltánnál a 0620/770-6959-es telefonszámon történt egyeztetést követően.

A nevezés csak a nevezési díj egyidejű befizetésével és a csapatvezető nevének, címének, telefonszámának és e-mail címének megadásával érvényes!

Amennyiben Székesfehérváron kívüli csapat kíván nevezni, azt megteheti levélben is a következő címre: VIDEOTON B.K.E. (Kasza Zoltán R.) Sóstói stadion 8000 Székesfehérvár, Csíkvári út 10.

A nevezési díjat a fenti címre, postai utalványon kérjük feladni.

A tornáról bővebb felvilágosítást az alábbi telefonszámokon kérhető:

• Kasza Zoltán: 0620/770-6959

A csapatok a torna időrendi lebonyolítását legkésőbb december 20-ig megkapják e-mailben.