Videógaléria - Sport Online

A Racing győzött, de az Atletico örülhetett

Izgalmas összecsapás után esett ki a Racing Santander a spanyol Király-kupa elődöntőjének visszavágóján az Atletico Madrid ellen.
Az első felvonás 4-0-ás Atletico győzelmet hozott. Ezek után elkönyvelhető volt, hogy Agüeroék már a Copa Del Rey döntőjében érezhetik magukat. A tegnap esti visszavágón azért a Racingnak is volt némi hozzászólása. Bár a Santander nyert 3-2-re, mégis összesítésben 6-3-as összesítéssel az Atletico jutott tovább a döntőbe, ahol a Sevilla csapatával mérkőzik meg a trófeáért.

Racing Santander - Atletico Madrid: 3-2

A 2. percben rögtön a hazaiak szerezték meg a vezetést Valera öngóljának köszönhetően. A 8. percben ismét egy öngól, ezúttal Moraton talált saját kapujába, 1-1. Ezután jöhettek az igazi gólok: Jurado az 51. percben szerezte a Madrid második gólját, amire két válasz is érkezett Xisco (88.) és Tchité (90.) révén