Nem tudott meglepetést okozni a Hapoel

A Hapoel Tel Aviv együttese a portugál Benfica csapatához látogatott a Bajnokok Ligája B csoportjának első csoportkörében. A portugál együttes 2-0-ás győzelmet aratott.
A Bajnokok Ligája csoportmérkőzései megkezdődtek. A B-csoportban a Benfica az újonc Hapoel Tel Aviv csapatát fogadta. A mérkőzésen végig a portugál együttes irányított, és dolgozott ki több helyzetet.

Az első félidőben is a Benfica játéka dominált, és sok gólszerzési lehetőséget alakítottak ki. Egy szögletet követően meg is lett a protugálok vezető gólja. Luisao félfordulatból szerzett góljával vezetett tehát a hazai csapat a 21. percben. A második félidőt sem hagyta a Benfica kicsúszni a kezei közül, majd a 68. minutumban be is biztosították a három pontot. Cardozo közelről lőhetett gólt a vendégek kapusának.

A Benfica hozta a kötelezőt

Luisao szerzett vezetést a Benficának

Így alakult ki a 2-0-ás végeredmény és ezzel a Benfica máris a B-csoport élére állt jobb gólkülönbségének köszönhetően, hiszen a másik mérkőzésen a Lyon 1-0 arányban győzte le a jobb napokat is megélt Schalke csapatát.