Sporthírek

A Loki veretlenül zárta a bajnokság első felét

Az OTP Bank Liga 15. fordulójában a DVSC-TEVA Szombathelyen nyert, és veretlenül zárta a bajnokság őszi szezonját.

DVSC

Haladás Sopron Bank - DVSC-TEVA 0-1 (0-1)

Vezette: Szabó Zsolt (Kispál Róbert, Lémon Oszkár)

Gólszerző: Rezes a 21. percben

A Haladás jól kezdte a mérkőzést, az első negyedórában több nagy helyzetet is kialakított a vendég kapu előtt, a lehetőségek azonban kimaradtak. A DVSC jobban sáfárkodott lehetőségeivel, a 21. percben ugyanis első komolyabb helyzetét gólra váltotta: Korhut Mihály futott el a bal oldalon, beadására Rezes László érkezett, és 6 méterről a hálóba fejelt (0-1). A folytatásban kiegyenlített volt a mérkőzés, a hazaiak a második félidő végéhez közeledve tettek szert némi fölényre, még a 93. percben is kihagytak egy óriási lehetőséget, de a gólszerzés nem jött össze. Győzelmével a DVSC veretlenül, a tabella élén zárta az őszi szezont.

Forrás : mlsz.hu