Döntetlen

Döntetlen
A labdarúgó NB I/B-ben 1:1-es döntetlent játszott a Nyírség-Spartacus a Vasas otthonában. A nyíregyháziak gólját Bardi Gábor szerezte.
A női röplabda extraligában Miskolc-NRK 0:3. Ludvig Zsolt együttesében újra játszhatott Natalia Akimova, és Natalia Papizsanszkaja. Továbbra is százszázalékos az SZKSE. A férfi kézialbdások a hétvégén a Mezőtúr ellen nyertek 4 góllal.

Az SZKSE álmosan kezdett, és a Mezőtúriak 2 gólos vezetésre tettek szert. A félidő derekán viszont már a hazaiaknál volt az előny, és a szünetig sikerült 4 góllal elhúzni. Fordulás után ritmust váltott Bartha Dénes csapata, és 8 gólra nőtt a különbség. Ekkor már mindenki elkönyvelte a sima hazai győzelmet. Kivéve a Mezőtúriakat. Gyors indításokkal addig-addig faragtak a hátrányból, míg 21:21-nél utolérték a nyíregyháziakat. Ekkor azonban Lencsés bravúrjaival, és a pontosabb támadásokkal sikerült ismét előnyt szerezni, és nyerni a 7. mérkőzést is.
Az SZKSE legközelebb pénteken hazai környezetben fogadja a Gyöngyös együttesét.