Koman csereként biztosította be a Bari győzelmét

A Serie A 22. fordulójában a hazai közönség előtt pályára lépő Bari 4-2-re legyőzte a Palermot. Koman Vladimir csereként szerezte csapata negyedik gólját.

Bari - Palermo: 4-2

Az olasz első osztály 22. fordulójának nyitómérkőzése a Bari - Palermo összecsapás volt. A fordulót megelőzően a Palermo az 5., Koman Barija a 12. volt a tabellán. Bár papírforma szerint a szicíliai csapat képvisel nagyobb játékerőt, azért meg kell jegyezni, hogy a Bari újoncként meglehetősen szívos csapat benyomását kelti idén.

A hazaiak kezdték jobban a mérkőzést és már az 5. percben meg is született az első gól. Kisszögletet követően Barreto tekerte laposan a tömegbe a labdát, amely ott Bonuccit találta meg. Ő pedig nem habozott és kapásból, félfordulatból Sirigu kapujába lőtt. Ez a gól annyira sokkolta a vendékeket, hogy a 7. percben már 2-0-ra elhúzott a Bari. Hatalmas figyelmetlenség következtében Liverani a felezőnél veszített labdát. Allegretti pedig pazar indítással kiugratta Edgar Alvarezt, aki higgadtan a kapuba lőtt.

Barreto: egy gól és egy gólpassz

Ekkor úgy tűnt, hogy sima hazai győzelem lesz a mérkőzés vége. De a Bari kicsit leengedett és ezt a vendégek ki is használták. Cavani a 28. percben szépített az eredményen egy lapos beadást követően.
A második félidő 54. percében aztán Pastore is betalált és már 2-2 volt az eredményjelzőn. A Palermo visszajött a meccsbe. De két perccel később Liverani butasága sokba került a rózsaszíneknek. A középályás egy csúnya rátartás után megkapta a második sárga lapját és mehetett zuhanyozni. Így a Bari kicsit megnyugodhatva játszhatott a tíz emberre fogyatkozó Palermoval szemben.

Koman csereként szerzett gólt

A 62. percben aztán Barreto egy gólpasz után maga is betalált bűntetőből, 3-2 a Bari javára. Koman Vladimir pedig a 66. percben állt be a jó teljesítményt nyújtó Allegretti helyére. Ha már beállt élt is a kapott játéklehetőséggel és a 85. percben eldöntötte a találkozót egy pontos jobb belsős lövéssel. Így a 4-2-es győzelmével a Bari átmenetileg a tabella hetedik helyére ugrott.