Nyert az SZKSE

Sikeresen szerepeltek a hétvégén a nyíregyházi csapatok. Az SZKSE 22:19-re verte a Tiszaföldvárt, míg a Nyírség-Spartacus 3:1-re verte a Celldömölköt.
Az új lelátó szerencsét és gőzelmet hozott a Szparinak. A piros-kékek jól kezdtek, és sorban dolgozták ki a helyzeteket. Ennek meg is lett az eredménye. Szöglet után Győri lőtt kapura, majd a kipattanó után ismételt, és ezzel vezettek a hazaiak. A 29. percben egy előreívelés után Bábik passzolt pontosan Csernijenkohoz, aki megszerezte idei 5. gólját. Sokáig nem volt ötgólos a légiós, mivel az 50. percben Szabó II Zsolt beadását követően Baji kapujába fejelte a labdát. A hajrában aztán Csernák szépített távolról, így 3:1 lett a végeredmény. Az SZKSE rangadóval kezdte az idei bajnokságot. Mind a nyíregyháziak, mind a tiszaföldváriak szeretnének feljutni. A hazaiak kezdtek lendületesebben, és gyorsan 5 gólos előnyre tettek szert. Mint később kiderült, ennek fontos szerepe volt, hiszen ezt követően már felváltva estek a találatok. A hajrában egy picit közelebb jöttek a vendégek, de Lencsés bravúrjainak, és a 10 gólos Feketének köszönhetően magabiztosan győzött az SZKSE.